Martin Dalebout

Martin Dalebout
Cześć! Jestem Martin. Jestem rodowitym Holendrem, mężem i dumnym ojcem trójki wspaniałych dzieci. Jestem pasjonatem Lublina i lubię opowiadać mniej znane i zabawne historie o jego atrakcjach. Oprócz Free Walking Tours, w swojej ofercie posiadam spacery tematyczne, wycieczki kulinarne po Lublinie oraz Kazimierzu Dolnym. Ze mną nie będziecie się nudzić! Przychodząc na moje spacery, nie doświadczycie monotonnej wycieczki z mnóstwem szczegółowych informacji. Moim celem jest przekazanie jak największej ilości ciekawostek, chwytliwych historii legend i anegdot z dawnego życia Lublina. W mojej ofercie znajduje się również zwiedzanie Państwowego Muzeum na Majdanku. Zachęcam do kontaktu i zadawania pytań!
Języki:
angielski, niderlandzki

Trasy

Food tour to 4-godzinny, indywidualny spacer po mieście. Połącz smaczne jedzenie, (lokalne) napoje i świetną zabawę, odkrywając dziwaczną, upiorną historię Lublina.
Majdanek funkcjonował od 1 października 1941 r. do 22 lipca 1944 r. Niemcy zamordowali tam blisko 80 000 więźniów, z czego 60 000 było Żydami. Organizujemy wycieczki z przewodnikiem po Majdanku w języku angielskim.
Śnieg, burza lub idealna pogoda - Lublin Free Walking Tour autorstwa Martin’s City Tours odbywa się niezależnie od aury! Podczas tej wycieczki pokażemy wam historyczne zabytki i fascynujące miejsca w historycznym centrum Lublina. Nie spodziewajcie się monotonnej wycieczki z mnóstwem szczegółowych informacji.