Dwie godziny dla rodziny

Dwie godziny dla rodziny

Kolejne godziny przed telewizorem lub w centrum handlowym? Czas zamienić je na „2 godziny dla rodziny” spędzone w ciekawy i kreatywny sposób.

Podczas ok. 2-godzinnego spaceru nie tylko odkryjemy najpiękniejsze lubelskie uliczki i place, ale też przejdziemy po linie niczym Sztukmistrz z Lublina, zmierzymy najwęższą uliczkę miasta, złowimy szczupaka lub lina w kolorowe sieci… A to tylko nieliczne z atrakcji! Podczas zwiedzania towarzyszyć nam będą lubelskie legendy, liczne ciekawostki oraz zagadki i zadania dla całej rodziny. Spacer rozpoczniemy na Placu Zamkowym, a zakończymy na Placu Łokietka, gdzie najmłodsi otrzymają pamiątkowe dyplomy małych odkrywców Lublina. Głównymi adresatami spaceru są rodziny z dziećmi – zarówno mieszkańcy Koziego Grodu, jak i osoby odwiedzające Lublin. Niemniej, na spacer zapraszam każdego chętnego – na pewno nikt nie będzie się nudzić!

Informacje praktyczne:

Spacery są dostępne od czerwca do połowy września. W każdą sobotę w tym okresie o godzinie 10:00 dostępne są otwarte spacery. Opłata dla dzieci wynosi 10 zł, dla dorosłych 20 zł.

Obowiązują wcześniejsze zapisy. Spacer odbywa się, jeśli wcześniej zbierze się przynajmniej mała grupa chętnych.

Zwiedzanie indywidualne, z rodziną i grupowe:

  • Spacery otwarte w soboty o 10:00 – dorośli 20 zł, dzieci 10 zł
  • Indywidualny spacer z rodziną – 125 zł (za rodzinę do 5 osób; każda kolejna osoba – 10 zł)
  • Grupy zorganizowane:
    160 zł – do 15 osób
    250 zł – 16-30 osób

Informacja o trasie

Język:
polski
Tematyka:
spacer ogólny, spacer tematyczny
Dzień tygodnia:
Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek, Piątek, Sobota, Niedziela
Czas trwania:
do 2 godzin
Długość trasy:
Liczba osób:
od 1 do 40
Cena:

1-6 osób 120 zł (zwiedzanie rodzinne) do 15 osób 150 zł 16-30 osób 220 zł

Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniora
Dla niepełnosprawnych ruchowo
Dla zwierząt

Agnieszka Malinowska-Mikołajczyk

Przewodnik Inspiracji Agnieszka Malinowska-Mikołajczyk

Z wykształcenia jestem socjologiem, z zawodu i zamiłowania pilotem wycieczek, przewodnikiem i animatorem. Prywatnie zaś żoną i mamą, miłośniczką podróży, tańca i projektów DIY. Z turystyką związałam się w 2011 r. – wtedy pierwszy raz wyjechałam do pracy jako dziecięcy animator hotelowy. Moją codziennością stały się poszukiwania pirackiego skarbu, polowania na bizony i loty w kosmos. Nieco później rozpoczęłam współpracę z jednym z wiodących touroperatorów jako pilot wycieczek. Pokazywanie innym wyjątkowych miejsc w Hiszpanii i na Kubie oraz opowiadanie o nich dawało mi
mnóstwo radości.

W pewnym momencie stwierdziłam, że niepowtarzalne miejsce jest też bardzo blisko mnie i czas zacząć snuć opowieści właśnie o nim… O moim rodzinnym Lublinie

Telefon:
500 190 768
Adres e-mail: