Dwie godziny dla rodziny

Dwie godziny dla rodziny

Kolejne godziny przed telewizorem lub w centrum handlowym? Czas zamienić je na „2 godziny dla rodziny” spędzone w ciekawy i kreatywny sposób.

Podczas ok. 2-godzinnego spaceru nie tylko odkryjemy najpiękniejsze lubelskie uliczki i place, ale też przejdziemy po linie niczym Sztukmistrz z Lublina, zmierzymy najwęższą uliczkę miasta, złowimy szczupaka lub lina w kolorowe sieci… A to tylko nieliczne z atrakcji! Podczas zwiedzania towarzyszyć nam będą lubelskie legendy, liczne ciekawostki oraz zagadki i zadania dla całej rodziny. Spacer rozpoczniemy na Placu Zamkowym, a zakończymy na Placu Łokietka, gdzie najmłodsi otrzymają pamiątkowe dyplomy małych odkrywców Lublina. Głównymi adresatami spaceru są rodziny z dziećmi – zarówno mieszkańcy Koziego Grodu, jak i osoby odwiedzające Lublin. Niemniej, na spacer zapraszam każdego chętnego – na pewno nikt nie będzie się nudzić!

Informacje praktyczne:

Spacery są dostępne od maja do października.
W każdą pierwszą niedzielę miesiąca w tym okresie o godzinie 10:00 odbywają się otwarte spacery. Obowiązują wcześniejsze zapisy. Spacer odbywa się, jeśli wcześniej zbierze się przynajmniej mała grupa chętnych.
Zwiedzanie indywidualne oraz z grupami zorganizowanymi – w miarę możliwości i dostępności po wcześniejszym uzgodnieniu z przewodnikiem.

Zwiedzanie indywidualne, z rodziną i grupowe:

Spacery otwarte w pierwsze niedziele miesiąca o 10:00 – dorośli 25 zł/os., dzieci i młodzież 10 zł/os.
Indywidualny spacer z rodziną – 150 zł (za rodzinę do 5 osób; każda kolejna osoba – 15 zł)
Grupy zorganizowane:
200 zł – grupa do 10 osób
250 zł – grupa 11-25 osób

W przypadku bardzo małych grup możliwość negocjacji ceny.

Informacja o trasie

Język:
polski
Tematyka:
spacer tematyczny, spacer ogólny
Dzień tygodnia:
Wtorek, Środa, Czwartek, Piątek, Sobota, Niedziela, Poniedziałek
Czas trwania:
do 2 godzin
Długość trasy:
Liczba osób:
od 1 do 40
Cena:
  • 10 zł/25 zł za zwiedzanie indywidualne,
  • 150 zł – spacer rodzinny
  • do 10 osób 200 zł, 11-40 osób 250 zł
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniora
Dla niepełnosprawnych ruchowo
Dla zwierząt

Zarezerwuj spacer telefonicznie lub mailowo, korzystając z danych kontaktowych Przewodnika poniżej

Agnieszka Malinowska-Mikołajczyk

Przewodnik Inspiracji Agnieszka Malinowska-Mikołajczyk

Z wykształcenia jestem socjologiem, z zawodu i zamiłowania pilotem wycieczek, przewodnikiem i animatorem. Prywatnie zaś żoną i mamą, miłośniczką podróży, tańca i projektów DIY. Z turystyką związałam się w 2011 r. – wtedy pierwszy raz wyjechałam do pracy jako dziecięcy animator hotelowy. Moją codziennością stały się poszukiwania pirackiego skarbu, polowania na bizony i loty w kosmos. Nieco później rozpoczęłam współpracę z jednym z wiodących touroperatorów jako pilot wycieczek. Pokazywanie innym wyjątkowych miejsc w Hiszpanii i na Kubie oraz opowiadanie o nich dawało mi
mnóstwo radości.

W pewnym momencie stwierdziłam, że niepowtarzalne miejsce jest też bardzo blisko mnie i czas zacząć snuć opowieści właśnie o nim… O moim rodzinnym Lublinie

Telefon:
500 190 768
Adres e-mail: