Lublin Free Walking Tour

Lublin Free Walking Tour

Śnieg, burza lub idealna pogoda – Lublin Free Walking Tour autorstwa Martin’s City Tours odbywa się niezależnie od aury! Podczas tej wycieczki pokażemy wam historyczne zabytki i fascynujące miejsca w historycznym centrum Lublina. Nie spodziewajcie się monotonnej wycieczki z mnóstwem szczegółowych informacji.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Gości, stworzyliśmy wycieczkę, która ma na celu zabawę chwytliwymi historiami, legendami i anegdotami. Podczas spaceru po lubelskim centrum historycznym przedstawimy inspirujące opowieści i fakty z historii miasta – od Średniowiecza po dzień dzisiejszy. Wycieczka obejmuje wszystkie miejsca, które trzeba zobaczyć, takie jak Rynek, Zamek Lubelski, Brama Krakowska, Plac Litewski, Archikatedra oraz kościół i klasztor dominikanów. W planie wycieczki przewidziany jest krótki przystanek w najbardziej znanej cukierni Lublina.

Martin’s City Tours to niezależna firma turystyczna. Chętnie współpracujemy z renomowanymi lokalnymi firmami, a pod koniec każdej wycieczki przyjemnością przekazujemy kupony rabatowe.

Lublin Free Walking Tour bazuje na dobrowolnych napiwkach. Świadomie zdecydowaliśmy się nie pobierać opłat z góry, żebyście doświadczyli wspaniałej wycieczki po Lublinie ze zmotywowanym przewodnikiem! Jesteśmy przekonani, że nasz spacer przypadnie wam do gustu na tyle, że będziecie skłonni dać napiwek naszemu przewodnikowi pod koniec wycieczki – to jego źródło dochodu.

Nie przejmujcie się, jeśli nie możecie dołączyć do naszych bezpłatnych wycieczek w sobotę. Często jesteśmy w stanie zorganizować prywatne wycieczki w dogodnym dla was momencie. Możemy opracować trasę bezpłatnej pieszej wycieczki lub spersonalizować ją specjalnie dla was. Prywatne wycieczki są idealne dla firm przyjmujących zagranicznych gości. Podekscytowani? Prosimy o kontakt, jeśli chcecie dowiedzieć się więcej.

  • Spacer odbywa się w każdą sobotę o godz. 10.00.
  • Miejsce zbiórki: Pub U Szewca (Grodzka 18).

Informacja o trasie

Język:
angielski, niderlandzki
Tematyka:
spacer ogólny
Dzień tygodnia:
Sobota
Czas trwania:
do 3 godzin
Długość trasy:
2,5 km
Liczba osób:
od 1 do 30
Cena:

napiwek

Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniora
Dla niepełnosprawnych ruchowo
Dla zwierząt

Zarezerwuj spacer telefonicznie lub mailowo, korzystając z danych kontaktowych Przewodnika poniżej

Martin Dalebout

Martin Dalebout

Cześć! Jestem Martin. Jestem rodowitym Holendrem, mężem i dumnym ojcem trójki wspaniałych dzieci. Jestem pasjonatem Lublina i lubię opowiadać mniej znane i zabawne historie o jego atrakcjach.

Oprócz Free Walking Tours, w swojej ofercie posiadam spacery tematyczne, wycieczki kulinarne po Lublinie oraz Kazimierzu Dolnym.
Ze mną nie będziecie się nudzić! Przychodząc na moje spacery, nie doświadczycie monotonnej wycieczki z mnóstwem szczegółowych informacji. Moim celem jest przekazanie jak największej ilości ciekawostek, chwytliwych historii legend i anegdot z dawnego życia Lublina.
W mojej ofercie znajduje się również zwiedzanie Państwowego Muzeum na Majdanku.

Zachęcam do kontaktu i zadawania pytań!

Telefon:
+48 572 274 339