Oprowadzanie po Majdanku w języku angielskim

Oprowadzanie po Majdanku w języku angielskim

Majdanek funkcjonował od 1 października 1941 r. do 22 lipca 1944 r. Niemcy zamordowali tam blisko 80 000 więźniów, z czego 60 000 było Żydami. Organizujemy wycieczki z przewodnikiem po Majdanku w języku angielskim.

Celem naszego spaceru po Majdanku w języku angielskim jest przybliżenie historii tego byłego nazistowskiego obozu koncentracyjnego. W trakcie 3-godzinnego oprowadzania zostanie przedstawione istniejące jeszcze miejsce po byłym obozie. Można wejść do magazynów, baraków, komory gazowej i krematorium. Brutalność zbrodni popełnionych na Majdanku jest przytłaczająca. Chętnie jednak dzielimy się faktami dotyczącymi codziennej działalności obozu, jego więźniów, przyczyn ich śmierci, Aktion Erntefest i Majdanka w kontekście Lublina i byłych obozów zagłady w okolicy. Regulamin muzeum:

  • Ubierz się odpowiednio (proszę, uszanuj ofiary i ubierz się z poszanowaniem do miejsca śmierci).
  • Szanuj przez cały czas zasady dotyczące odwiedzających (palenie, używanie otwartego ognia i jedzenie, a także głośne zachowanie, używanie telefonu w zabytkowych budynkach lub nietrzeźwość jest zabroniona).
  • Minimalny wiek 14 lat (ze względu na charakter miejsca).
  • Zwierzęta nie są akceptowane podczas tej wycieczki (z wyjątkiem psów przewodników).
  • Postępuj zgodnie z zaleceniami przewodników, wystawców i Straży Muzealnej (jesteśmy gośćmi muzeum).

Prosimy o dokonanie rezerwacji z co najmniej 24-godzinnym wyprzedzeniem lub kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat wycieczek z przewodnikiem po Majdanku.

Informacja o trasie

Język:
angielski, niderlandzki
Tematyka:
spacer tematyczny
Dzień tygodnia:
Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek, Piątek, Sobota, Niedziela
Czas trwania:
do 3 godzin
Długość trasy:
3 km
Liczba osób:
-
Cena:

od 330 zł za grupę

Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniora
Dla niepełnosprawnych ruchowo
Dla zwierząt

Zarezerwuj spacer telefonicznie lub mailowo, korzystając z danych kontaktowych Przewodnika poniżej

Martin Dalebout

Martin Dalebout

Cześć! Jestem Martin. Jestem rodowitym Holendrem, mężem i dumnym ojcem trójki wspaniałych dzieci. Jestem pasjonatem Lublina i lubię opowiadać mniej znane i zabawne historie o jego atrakcjach.

Oprócz Free Walking Tours, w swojej ofercie posiadam spacery tematyczne, wycieczki kulinarne po Lublinie oraz Kazimierzu Dolnym.
Ze mną nie będziecie się nudzić! Przychodząc na moje spacery, nie doświadczycie monotonnej wycieczki z mnóstwem szczegółowych informacji. Moim celem jest przekazanie jak największej ilości ciekawostek, chwytliwych historii legend i anegdot z dawnego życia Lublina.
W mojej ofercie znajduje się również zwiedzanie Państwowego Muzeum na Majdanku.

Zachęcam do kontaktu i zadawania pytań!

Telefon:
+48 572 274 339