Między Słowami

Między Słowami

Kawiarnia & Księgarnia Między Słowami to połączenie wielu pasji: zamiłowania do literackich przygód, poszukiwania filmowych i muzycznych inspiracji, długich rozmów przy lampce wina lub filiżance aromatycznej kawy. To spełnienie marzenia o stworzeniu miejsca spotkań z drugim człowiekiem, gdzie czas będzie płynął nieco wolniej, a kawa, książka i muzyka staną się jedynie dodatkami do atmosfery, którą tworzą ludzie. To miejsce, gdzie kameralna atmosfera Lublina miesza się z jego historią, tradycjami i smakami.

W Między Słowami można nabyć książki związane z Lublinem, wziąć udział w wydarzeniach przybliżających literacką historię miasta oraz odpocząć przy filiżance aromatycznego napoju oglądając zdjęcia nowego i starego Lublina.

Logo Między Słowami
Adres:
ul. Rybna 4/5
Rezerwacje:

508 217 014

Telefon:
Kuchnia:
polska
Dania wegetariańskie
Dania wegańskie
Ogródek
Przyjazna zwierzętom
Przyjazna dzieciom
Dla niepełnosprawnych
Własny parking

Charakterystyczne cechy lokalu

Książki na stole

Księgarnia

W sprzedaży nowości, klasyki i przewodniki po Lublinie, a na półkach książki do czytania przy kawie.

Wnętrze ksiegarnio-kawiarni Między Słowami

Spotkania literackie i koncerty

Cykliczne wydarzenia literackie – czas na poezję, interpretację i dyskusję.

Fotel i stół z herbatą i książką

Pamiątki z Lublina

W kawiarni można kupić pamiątki z Lublina – książki, torby, kubki i wiele więcej.

Dania polecane przez Miejsce Inspiracji:

aromatyczna kompozycja polskich owoców: suszonych malin, jabłek, czarnej porzeczki, truskawek z dodatkiem soku malinowego, korzennych przypraw i cytryny. Przepis nawiązuje do smaków dzieciństwa – rozgrzewającego soku malinowego i owocowych naparów, jakie przyrządzały nasze babcie.

słodki i aromatyczny deser przygotowany wg autorskiej receptury, z dodatkiem migdałów i orzechów laskowych. Czekoladowe desery były serwowane w najlepszych lubelskich kawiarniach, a Kawiarnia Między Słowami chce nawiązać do tej słodkiej tradycji.

Galeria

Miejsca Inspiracji są idealne na letnie upały. Kolorowe ogródki, nietuzinkowe wnętrza oraz sezonowe menu kuszące smakami oraz orzeźwiającymi napojami.