Sezon Lublin 2024

Sezon Lublin 2024 - od 1 czerwca do 30 września

Już po raz trzeci Sezon Lublin przyjmuje formę zabawy z nagrodami z elementami grywalizacji.  Co to oznacza? Wszyscy, którzy podejmą wyzwanie zbierania naklejek za korzystanie z oferty turystycznej Lublina, będą mogli zdobyć unikatowe nagrody – gadżety miejskie z oryginalnymi, dedykowanymi wydarzeniu grawerami!

Sezon Lublin 2024 to zabawa dla wszystkich. Dzięki aż ośmiu kategoriom tematycznym każdy znajdzie coś dla siebie! Oferta obejmuje spacery z przewodnikiem, noclegi, gastronomię, atrakcje turystyczne i muzea, sklepy z pamiątkami, a także miejsca sportu i rekreacji. W akcji mogą wziąć udział zarówno turyści, jak i mieszkańcy, rodziny, seniorzy, młodzież i dzieci oraz każdy, kto ma ochotę na poznawanie miasta przez dobrą zabawę!

Zasady

1. Udział w akcji Sezon Lublin 2024 można wziąć w każdej chwili jej trwania, czyli od 1 czerwca do 30 września (lub do wyczerpania zapasów nagród). Nie obowiązują zapisy.

2. Do akcji można dołączyć poprzez pobranie karnetu, składającego się z 30 pól z 8 kategoriami.

3. Karnety pobierzesz w Centrum Inspiracji Turystycznej przy ul. Jezuickiej 1-3 (za Bramą Krakowską), a także u każdego z Partnerów. Jeśli skorzystasz z oferty w miejscu, w którym odbierasz karnet, dostaniesz pierwszą naklejkę/pierwsze naklejki).

4. UWAGA! Pobranie karnetu w Centrum Inspiracji Turystycznej wiąże się z otrzymaniem naklejki tylko w przypadku dokonania zakupu.

5. Zbieraj naklejki według kategorii. Na jednym karnecie możesz zebrać łącznie 5 naklejek Kustosza (muzea, atrakcje turystyczne), 4 naklejki Widza (instytucje kulturalne), 4 naklejki Kolekcjonera (pamiątki z Lublina, książki, płyty), 4 naklejki Atlety (kajaki, baseny kryte i otwarte, marsz na orientację, pokoje zagadek), 5 naklejek Smakosza (kawiarnie i restauracje), 4 naklejki Spacerowicza (spacery z przewodnikiem, gry miejskie), a także 3 naklejki Przybysza (hotele, apartamenty), 1 naklejkę Joker (gra miejska).

Osoba podaje drugiej osobie karnet Sezonu Lublin
Dworzec Lublin

6. Sam decydujesz, jaki zestaw naklejek zbierzesz!

7. Korzystaj z oferty przedstawionej w zakładce Oferta wg kategorii. Każda oferta ma określony warunek do spełnienia, żeby otrzymać naklejkę. Zapoznaj się z nim dokładnie.

8. Naklejki muszą pasować kolorystycznie do pól na karnecie. Jeśli zbierzesz więcej naklejek w danym kolorze – pobierz kolejny karnet i graj o kolejną nagrodę!

9. UWAGA! Karnet, w którym “nadprogramowe” naklejki naklejone są w niewłaściwych polach, nie upoważnia do odbioru nagrody.

10. Kosmetyczkę zdobędziesz za 10 naklejek, a unikatowy zestaw: parasolkę wraz z tritanowym bidonem za  25 naklejek.

11. Jeśli zbierzesz odpowiednią liczbę naklejek umieszczonych prawidłowo według kategorii przyjdź do Centrum Inspiracji Turystycznej przy ul. Jezuickiej 1/3  i odbierz odpowiednią nagrodę.

Regulamin Akcji Sezon Lublin 2024