Sezon Lublin 2023

Sezon Lublin 2023 - od 1 maja do 31 października

Już po raz drugi Sezon Lublin przyjął formę zabawy z nagrodami z elementami grywalizacji.  Co to oznacza? Wszyscy, którzy podejmą wyzwanie zbierania naklejek za korzystanie z oferty turystycznej Lublina, będą mogli zdobyć unikatowe nagrody – gadżety miejskie z oryginalnymi, dedykowanymi wydarzeniu grawerami!

Sezon Lublin 2023 to zabawa dla wszystkich. Dzięki aż siedmiu kategoriom tematycznym każdy znajdzie coś dla siebie! W tym roku pojawiła się również kategoria specjalna (Joker), związana z tytułem Europejskiej Stolicy Młodzieży 2023. Oferta obejmuje spacery z przewodnikiem, noclegi, gastronomię, atrakcje turystyczne i muzea, sklepy z pamiątkami, a także miejsca sportu i rekreacji. W akcji mogą wziąć udział zarówno turyści, jak i mieszkańcy, rodziny, seniorzy, młodzież i dzieci oraz każdy, kto ma ochotę na poznawanie miasta przez dobrą zabawę!

Promocja - powerbank za 20 naklejek

Zasady

1. Udział w akcji Sezon Lublin 2023 można wziąć w każdej chwili jej trwania, czyli od 1 maja do 31 października (lub do wyczerpania zapasów nagród). Nie obowiązują zapisy.

2. Do akcji można dołączyć poprzez pobranie karnetu, składającego się z 30 pól z 7 kategoriami.

3. Karnety pobierzesz w Centrum Inspiracji Turystycznej przy ul. Jezuickiej 1-3 (za Bramą Krakowską), a także u każdego z Partnerów. Jeśli skorzystasz z oferty w miejscu, w którym odbierasz karnet, dostaniesz pierwszą naklejkę/pierwsze naklejki).

4. UWAGA! Pobranie karnetu w Centrum Inspiracji Turystycznej wiąże się z otrzymaniem naklejki tylko w przypadku dokonania zakupu.

5. Zbieraj naklejki według kategorii. Na jednym karnecie możesz zebrać łącznie 5 naklejek Kustosza (muzea, atrakcje turystyczne), 4 naklejki Widza (teatry, instytucje kulturalne), 4 naklejki Kolekcjonera (pamiątki z Lublina, książki, płyty), 4 naklejki Atlety (kajaki, baseny kryte i otwarte, marsz na orientację, pokoje zagadek), 5 naklejek Smakosza (kawiarnie i restauracje), 4 naklejki Spacerowicza (spacery z przewodnikiem, gry miejskie), a także 3 naklejki Przybysza (hotele, apartamenty).

Osoba podaje drugiej osobie karnet Sezonu Lublin
Powerbank i butelka termiczna z widokiem na Krakowskie Przedmieście

6. Dodatkowo w tym roku pojawiło się pole JOKER. Dedykowane jest Europejskiej Stolicy Młodzieży 2023.

7. Sam decydujesz, jaki zestaw naklejek zbierzesz!

8. Korzystaj z oferty przedstawionej w zakładce Oferta wg kategorii. Każda oferta ma określony warunek do spełnienia, żeby otrzymać naklejkę. Zapoznaj się z nim dokładnie.

9. Naklejki muszą pasować kolorystycznie do pól na karnecie. Jeśli zbierzesz więcej naklejek w danym kolorze – pobierz kolejny karnet i graj o kolejną nagrodę!

10. UWAGA! Karnet, w którym “nadprogramowe” naklejki naklejone są w niewłaściwych polach, nie upoważnia do odbioru nagrody.

11. Kubek zdobędziesz za 10 naklejek, a powerbank wyjątkowo do końca września za 20 naklejek (zamiast 25 naklejek).

12. Jeśli zbierzesz odpowiednią liczbę naklejek umieszczonych prawidłowo według kategorii przyjdź do Centrum Inspiracji Turystycznej przy ul. Jezuickiej 1-3  i odbierz odpowiednią nagrodę oraz pin Przyjaciela lub Znawcy Lublina!

Regulamin Akcji Sezon Lublin 2023

Zmiany w regulaminie Akcji Sezon Lublin 2023