Sezon Lublin 2022

Sezon Lublin 2022 - od 1 czerwca do 31 października

W tym roku Sezon Lublin przyjął formę zabawy z nagrodami z elementami grywalizacji.  Co to oznacza? Wszyscy, którzy podejmą wyzwanie zbierania naklejek za korzystanie z oferty turystycznej Lublina, będą mogli zdobyć unikatowe nagrody – gadżety miejskie z oryginalnymi, dedykowanymi wydarzeniu grawerami!

Sezon Lublin 2022 to zabawa dla wszystkich. Dzięki aż sześciu kategoriom tematycznym każdy znajdzie coś dla siebie! Oferta obejmuje spacery z przewodnikiem, noclegi, gastronomię, atrakcje turystyczne i muzea, sklepy z pamiątkami, a także miejsca sportu i rekreacji. W akcji mogą wziąć udział zarówno turyści, jak i mieszkańcy, rodziny z dziećmi, seniorzy, młodzież i dzieci oraz każdy, kto ma ochotę na poznawanie miasta przez dobrą zabawę!

Zasady

1. Udział w akcji Sezon Lublin 2022 można wziąć w każdej chwili jej trwania, czyli od 1 czerwca do 31 października (lub do wyczerpania zapasów nagród). Nie obowiązują zapisy.

2. Do akcji można dołączyć poprzez pobranie karnetu, składającego się z 36 pól z 6 kategoriami.

3. Karnety pobierzesz w Centrum Inspiracji Turystycznej przy ul. Jezuickiej 1-3 (za Bramą Krakowską), a także u każdego z Partnerów. Jeśli skorzystasz z oferty w miejscu, w którym odbierasz karnet, dostaniesz pierwszą naklejkę/pierwsze naklejki).

4. Zbieraj naklejki według kategorii. Na jednym karnecie możesz zebrać łącznie 13 naklejek Kustosza (muzea, atrakcje turystyczne, instytucje kulturalne), 5 naklejek Kolekcjonera (pamiątki z Lublina, książki, płyty), 5 naklejek Atlety (kajaki, baseny kryte i otwarte, marsz na orientację, pokoje zagadek), 5 naklejek Smakosza (kawiarnie i restauracje), 5 naklejek Spacerowicza (spacery z przewodnikiem, gry miejskie), a także 3 naklejki Przybysza (hotele, apartamenty).

Sezon Lublin nagrody

5. Sam decydujesz, jaki zestaw naklejek zbierzesz!

6. Korzystaj z oferty przedstawionej w zakładce Oferta wg kategorii. Każda oferta ma określony warunek do spełnienia, żeby otrzymać naklejkę. Zapoznaj się z nim dokładnie.

7. Naklejki muszą pasować kolorystycznie do pól na karnecie. Jeśli zbierzesz więcej naklejek w danym kolorze – pobierz kolejny karnet i graj o kolejną nagrodę!

8. UWAGA! Karnet, w którym “nadprogramowe” naklejki naklejone są w niewłaściwych polach, nie upoważnia do odbioru nagrody.

9. Jeśli zbierzesz 10 lub 30 naklejek umieszczonych odpowiednio w kategoriach przyjdź do Centrum Inspiracji Turystycznej przy ul. Jezuickiej 1-3  i odbierz odpowiednią nagrodę oraz dyplom!