O Sezonie Lublin

Sezon Lublin

Sezon Lublin to nie tylko spotkanie z historią, legendą, naturą i kulturą, ale również doświadczanie miasta poprzez dobrą i niebanalną zabawę. Oferta dedykowana mieszkańcom i turystom za sprawą swojej różnorodności pozwoli poznać Lublin od podszewki. 

Sezon Lublin to wydarzenie, które na stałe wpisało się w kalendarz imprez miejskich. Pierwsza edycja odbyła się w 2012 roku. Od tamtej pory rokrocznie pozwala mieszkańcom Lublina i turystom w niecodzienny sposób odkrywać historię, piękno i tajemnice miasta.

Jeszcze do niedawna Sezon Lublin miał formułę kilkudniowej imprezy, której kalendarz wypełniony był spacerami z przewodnikiem, grami miejskimi, wypadami rowerowymi czy warsztatami.

Nowa rzeczywistość wymaga jednak nowego podejścia. Dziś Sezon Lublin przyjmuje formę akcji promocyjnej, w której eksponowana jest stała oferta Partnerów, przygotowana zarówno dla odwiedzających miasto turystów jak i mieszkańców Lublina.

Spokojnie, nudy nie będzie! Wprowadzamy bowiem element grywalizacji! Na czym polega? Na korzystaniu z oferty i zdobywaniu nagród – unikatowych gadżetów miejskich.

Każdy, kto zakupi produkty lub usługi zaproponowane w akcji Sezon Lublin przez Partnerów, otrzyma naklejki. Zgromadzone na specjalnym karnecie pozwolą otrzymać tytuł Przyjaciela Lublina i gadżet miejski (10 pkt) albo tytuł Znawcy Lublina oraz gadżet miejski (25 pkt). Akcja trwa 6 miesięcy, więc każdy zdąży odkryć Lublin i sięgnąć po trofeum!