Food tour z duchami

Food tour z duchami

Food tour to 4-godzinny, indywidualny spacer po mieście. Połącz smaczne jedzenie, (lokalne) napoje i świetną zabawę, odkrywając dziwaczną, upiorną historię Lublina.

Bary, które odwiedzisz podczas wycieczki kulinarnej, zostały wybrane na podstawie jakości lokali, panującej w nich atmosfery oraz wyboru oferowanych potraw i napojów. Napoje i posiłki wliczone są w cenę biletu. Upiorna, tematyczna wycieczka kulinarna to doskonały sposób na odkrycie typowego polskiego jedzenia, lokalnych barów i bogatej, upiornej historii Starego Miasta w Lublinie! Podczas spaceru nasi przewodnicy podzielą się niesamowitymi opowieściami o historycznych lokalizacjach, a zwiedzanie barów da ci doskonałą okazję do spotkania z mieszkańcami. Obecnie Lublin to przyjemne i spokojne miejsce, ale nie zawsze tak było! Podzielimy się z tobą przerażającymi, krwawymi, dziwnymi lub po prostu okropnymi historiami kryminalnymi Lublina. Podczas tej swobodnej pieszej wycieczki po Lublinie zostaniesz poprowadzony przez kilka bocznych uliczek Lublina, gdzie w przeszłości miały miejsce fascynujące wydarzenia. Naszym celem jest dzielenie się upiornymi historiami na temat historycznych miejsc. Nasze opowieści sprawią, że przeleci cię dreszcz, więc ciesz się piwami i wysokiej jakości jedzeniem, aby uspokoić nerwy podczas odkrywania ciemnej strony Lublina.

Spacer obejmuje:

  • 4 dania – polska gościnność gwarantuje pełny brzuch (typowy lubelski cebularz, polska zupa żurek i dwie oryginalne polskie przekąski barowe).
  • Wizyta w 4 różnych barach (wybranych na podstawie jakości jedzenia i napojów oraz świetnej atmosfery).
  • Drink w każdym barze (nie musi być alkoholowy).
  • Degustacja piwa w miejscowym browarze Perła (deska 4 różnych piw).

Informacja o trasie

Język:
angielski, niderlandzki
Tematyka:
spacer tematyczny
Dzień tygodnia:
Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek, Piątek, Sobota, Niedziela
Czas trwania:
ponad 3 godziny
Długość trasy:
3 km
Liczba osób:
od 2 do 10
Cena:

154 zł za osobę

Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniora
Dla niepełnosprawnych ruchowo
Dla zwierząt

Zarezerwuj spacer telefonicznie lub mailowo, korzystając z danych kontaktowych Przewodnika poniżej

Martin Dalebout

Martin Dalebout

Cześć! Jestem Martin. Jestem rodowitym Holendrem, mężem i dumnym ojcem trójki wspaniałych dzieci. Jestem pasjonatem Lublina i lubię opowiadać mniej znane i zabawne historie o jego atrakcjach.

Oprócz Free Walking Tours, w swojej ofercie posiadam spacery tematyczne, wycieczki kulinarne po Lublinie oraz Kazimierzu Dolnym.
Ze mną nie będziecie się nudzić! Przychodząc na moje spacery, nie doświadczycie monotonnej wycieczki z mnóstwem szczegółowych informacji. Moim celem jest przekazanie jak największej ilości ciekawostek, chwytliwych historii legend i anegdot z dawnego życia Lublina.
W mojej ofercie znajduje się również zwiedzanie Państwowego Muzeum na Majdanku.

Zachęcam do kontaktu i zadawania pytań!

Telefon:
+48 572 274 339