Odkryj Lublin z mapą

Odkryj Lublin z mapą

Odkrywanie Lublina zawsze jest fascynujące, a w połączeniu z zagadkami umieszczonymi w miejskiej przestrzeni staje się świetną zabawą. Zapraszam więc do odkrywania miasta z mapą.

 Zapraszam na niestandardowe zwiedzanie Lublina. To propozycja dla osób aktywnych, lubiących wyzwania i samodzielność.

 Uczestnicy z mapą w dłoni będą docierać do różnych obiektów i odpowiadać na zagadki z nimi związane.

Obiekty te to czasem znane powszechnie miejsca takie jak zamek, kościoły, kamienice, ale również niewielkie obiekty, często w natłoku zwiedzania albo pośpiechu dnia codziennego pomijane.

Pierwszą część trasy uczestnicy pokonują z instruktorem, który uczy ich posługiwania się mapą (także taką niezwyczajną, jaką mają w dłoniach), nawigowania przy jej pomocy; razem odnajdziemy kilka początkowych punktów i rozwiążemy wspólnie zadania; tak na rozgrzewkę przed drugą częścią. W trakcie samodzielnego marszu (indywidualnie lub w niewielkich grupach) uczestnicy docierają do miejsc zaznaczonych na mapach i starają się w terenie znaleźć odpowiedzi na przygotowane pytania.

Co ważne- nie są to wyścigi! Jest limit czasu, ale on wystarcza przy w spacerowym tempie pokonać całą trasę. Na zakończenie każdy otrzymuje pamiątkowy certyfikat.

Długość trasy i jej zasięg każdorazowo dostosowuję do możliwości uczestników.

Informacja o trasie

Język:
polski
Tematyka:
spacer ogólny, spacer tematyczny
Dzień tygodnia:
Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek, Piątek, Sobota, Niedziela
Czas trwania:
do 2 godzin
Długość trasy:
1,5-3 km
Liczba osób:
od 1 do 60
Cena:

1-10 osób 350 zł

11-20 osób 400 zł

21-40 osób 450 zł

41-60 osób 550 zł

 

Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniora
Dla niepełnosprawnych ruchowo
Dla zwierząt

Zarezerwuj spacer telefonicznie lub mailowo, korzystając z danych kontaktowych Przewodnika poniżej

Sławomir Juraszewski

Przewodnik Inspiracji Sławomir Juraszewski

Do Lublina przyjechałem nieprzypadkowo, zdecydowałem się tu studiować również z tego powodu, że byłem zauroczony tym miastem. To zauroczenie trwa do dziś, dlatego zapraszam na wspólne odkrywanie tajemnic najstarszych części Lublina.

Moją pasją od zawsze jest turystyka, szczególnie aktywna. Dużo zwiedzam przede wszystkim Polskę, wędruję po górach, lubię rowery i kajaki. Profesjonalnie zajmuję się tworzeniem szlaków turystycznych, ale szczególne miejsce w mojej turystycznej pasji zajmują Imprezy na Orientację, a więc wędrówki z mapą w dłoni i tym na moim spacerze chcę się nią podzielić z jego uczestnikami.

Telefon:
607 929 736