Agnieszka Malinowska-Mikołajczyk

Przewodnik Inspiracji Agnieszka Malinowska-Mikołajczyk
Z wykształcenia jestem socjologiem, z zawodu i zamiłowania pilotem wycieczek, przewodnikiem i animatorem. Prywatnie zaś żoną i mamą, miłośniczką podróży, tańca i projektów DIY. Z turystyką związałam się w 2011 r. – wtedy pierwszy raz wyjechałam do pracy jako dziecięcy animator hotelowy. Moją codziennością stały się poszukiwania pirackiego skarbu, polowania na bizony i loty w kosmos. Nieco później rozpoczęłam współpracę z jednym z wiodących touroperatorów jako pilot wycieczek. Pokazywanie innym wyjątkowych miejsc w Hiszpanii i na Kubie oraz opowiadanie o nich dawało mi mnóstwo radości. W pewnym momencie stwierdziłam, że niepowtarzalne miejsce jest też bardzo blisko mnie i czas zacząć snuć opowieści właśnie o nim… O moim rodzinnym Lublinie
Języki:
polski
Telefon:
Adres e-mail:

Trasy

Poetki, lekarki, działaczki społeczne - wierne swoim ideałom, walczące o lepsze jutro. Każda inna i wyjątkowa. Tak jak wyjątkowy jest Lublin - miasto, z którym były związane.
Spędźcie czas z rodziną w niecodzienny i kreatywny sposób! Dzięki grze miejskiej nie tylko odkryjecie ciekawostki o Lublinie, ale też będziecie się świetnie bawić wspólnie wykonując zadania i rywalizując o zwycięstwo. Chociaż w nazwie jest "rodzinna" to w grze mogą wziąć udział nie tylko rodziny, ale także grupy przyjaciół czy znajomych oraz zorganizowane wycieczki (np. szkolne).
Jedna z najstarszych i najcenniejszych nekropolii w Polsce znajduje się właśnie w Lublinie. Jest nią zabytkowy zespół cmentarzy przy ul. Lipowej będący swego rodzaju „galerią pod gołym niebem”.