Lublin poniekąd filmowy

Lublin poniekąd filmowy

Spacer, przybliżyć ma Lublin, jako miasto, które oczarowało filmowców swoją autentycznością. Grał Wilno, Kraków, Warszawę. Czasami nawet sam Lublin.

Trasa prowadzi od Kaplicy Trójcy Świętej na Zamku, poprzez Stare Miasto z malowniczymi zaułkami, po Krakowskie Przedmieście i uliczki od niego odchodzące. Dostajemy Carte Blanche na zwiedzanie, może spotkamy Panie Dulskie, Chopina, a może Wojenne Dziewczyny czy Aryjską parę? Nie przeszkodzą nam Czarne Chmury ani Kamienie rzucane na szaniec. Z prędkością 150 na godzinę poprowadzą nas Drogi Wolności, bo przecież Wszystko przed nami. Po drodze czeka nas nie jedna Volta.

Informacje praktyczne:

  • Wejście do Kaplicy Trójcy Świętej – w miarę możliwości. Wycieczki odbywają się cały rok, po uprzednim zamówieniu.

Informacja o trasie

Język:
polski, angielski
Tematyka:
spacer tematyczny
Dzień tygodnia:
Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek, Piątek, Sobota, Niedziela
Czas trwania:
do 3 godzin
Długość trasy:
3 km
Liczba osób:
od 2 do 25
Cena:

od 200 zł

Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniora
Dla niepełnosprawnych ruchowo
Dla zwierząt

Zarezerwuj spacer telefonicznie lub mailowo, korzystając z danych kontaktowych Przewodnika poniżej

Danuta Borzecka

Danuta Borzecka

Z wykształcenia jestem specjalistą do spraw turystyki, z dyplomem magistra uzyskanym na AWF Poznań oraz Przewodnikiem turystycznym. Swoją przygodę z turystyką rozpoczęłam jednak dużo wcześniej. Podczas Studium Turystycznego w Zespole Szkół im. Vetterów w Lublinie odkryłam, że ta praca to moje powołanie. W ciągu 20 lat przeszłam od klasycznych form oprowadzania, poprzez oprowadzanie w strojach, oprowadzanie teatralne czy gry miejskie. Podczas spacerów staram się z pasją i humorem przybliżyć turystom urokliwe zakątki Lubelszczyzny: Lublin, Kazimierz Dolny, Puławy, Janowiec i Nałęczów.

Telefon:
606 311 372