Lublin w pigułce

Lublin w pigułce

Spacer dla osób i grup, które nie mają zbyt wiele czasu, a chciałyby poczuć magię Lublina. Spacer przybliży historię tego miejsca oraz najbardziej znane zabytki miasta.

Spotkanie na Placu Zamkowym, przejście pod Zamek Lubelski, spacer mostem łączącym Wzgórze Zamkowe ze Wzgórzem Staromiejskim. Uczestnicy podczas spaceru po Starym Mieście uzyskają informacje na temat Bramy Grodzkiej, Placu po Farze, ulicy Ku Farze, Rynku Rybnym, czy Bramie Krakowskiej.

Informacja o trasie

Język:
polski, angielski
Tematyka:
spacer ogólny
Dzień tygodnia:
Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek, Piątek, Sobota, Niedziela
Czas trwania:
do 2 godzin
Długość trasy:
3 km
Liczba osób:
od 2 do 25
Cena:

od 170 zł

Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniora
Dla niepełnosprawnych ruchowo
Dla zwierząt

Zarezerwuj spacer telefonicznie lub mailowo, korzystając z danych kontaktowych Przewodnika poniżej

Danuta Borzecka

Danuta Borzecka

Z wykształcenia jestem specjalistą do spraw turystyki, z dyplomem magistra uzyskanym na AWF Poznań oraz Przewodnikiem turystycznym. Swoją przygodę z turystyką rozpoczęłam jednak dużo wcześniej. Podczas Studium Turystycznego w Zespole Szkół im. Vetterów w Lublinie odkryłam, że ta praca to moje powołanie. W ciągu 20 lat przeszłam od klasycznych form oprowadzania, poprzez oprowadzanie w strojach, oprowadzanie teatralne czy gry miejskie. Podczas spacerów staram się z pasją i humorem przybliżyć turystom urokliwe zakątki Lubelszczyzny: Lublin, Kazimierz Dolny, Puławy, Janowiec i Nałęczów.

Telefon:
606 311 372