Zagadki lubelskiej mieszczki

Zagadki lubelskiej mieszczki

Zagadki lubelskiej mieszczki to forma łącząca klasyczne zwiedzanie z grą miejską. Z przewodniczką w stroju stylizowanym na dawny strój mieszczański turyści zwiedzą wzgórza Zamkowe oraz Staromiejskie. Usłyszą moc historii i opowieści z barwnych dziejów Lublina. Mieszczka w koszyczku ma dla nich moc łamigłówek i zadań, których rozwiązanie doprowadzi do kresu wędrówki.

Spacer przygotowany jest zarówno dla turystów indywidualnych, jak i dla grup zorganizowanych, dla grup dzieci i młodzieży oraz dla rodzin z dziećmi. Wycieczka dostosowywana jest do wieku turystów.

Informacje praktyczne:

  • grupy szkolne od 14 zł/os.
  • turyści indywidualni dzieci i młodzież – 10 zł
  • dorośli 20 zł,
  • język angielski – dzieci 15 zł, dorośli 35 zł

Informacja o trasie

Język:
polski, angielski
Tematyka:
spacer tematyczny
Dzień tygodnia:
Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek, Piątek, Sobota, Niedziela
Czas trwania:
do 2 godzin
Długość trasy:
2,5 km
Liczba osób:
od 2 do 25
Cena:

od 10 zł/osoba

 

Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniora
Dla niepełnosprawnych ruchowo
Dla zwierząt

Zarezerwuj spacer telefonicznie lub mailowo, korzystając z danych kontaktowych Przewodnika poniżej

Danuta Borzecka

Danuta Borzecka

Z wykształcenia jestem specjalistą do spraw turystyki, z dyplomem magistra uzyskanym na AWF Poznań oraz Przewodnikiem turystycznym. Swoją przygodę z turystyką rozpoczęłam jednak dużo wcześniej. Podczas Studium Turystycznego w Zespole Szkół im. Vetterów w Lublinie odkryłam, że ta praca to moje powołanie. W ciągu 20 lat przeszłam od klasycznych form oprowadzania, poprzez oprowadzanie w strojach, oprowadzanie teatralne czy gry miejskie. Podczas spacerów staram się z pasją i humorem przybliżyć turystom urokliwe zakątki Lubelszczyzny: Lublin, Kazimierz Dolny, Puławy, Janowiec i Nałęczów.

Telefon:
606 311 372