Świąteczna oferta Miejsc Inspiracji!

9 grudnia 2020 r.

Wielkimi krokami zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. Miejsca Inspiracji chętnie Was wyręczą i przygotują najlepsze dania wigilijne. Warto skorzystać z bogatej oferty kulinarnej Miejsc Inspiracji. Zamawiając posiłki na wynos, przy okazji pomagasz swoim ulubionym restauracjom w tym trudnym okresie.

Słodkie rogaliki posypane cukrem pudrem
  • Oferta menu 2PiEr obejmuje przekąski zimne, przekąski typu finger food, dania gorące, zupy, sałatki i desery. Zamówienia na catering świąteczny przyjmowane są telefonicznie. Oferta świąteczna 2PiER.

 

  • W Trybunalska City Pub do wyboru są zupy, delikatesy i dania główne. Jest z czego wybierać: barszcz czerwony, kapusta z grzybami, różne rodzaje śledzia i karp w kilku wydaniach. Zamówienia przyjmowane są do 22 grudnia. Oferta świąteczna Trybunalskiej.

 

  • Perłowa Pijalnia Piwa oferuje zestawy wigilijne w cenie 240 zł. Pełne menu dostępne jest na fanpage’u lokalu. Zamówienia przyjmowane są do 18 grudnia. Warto się pospieszyć. Oferta świąteczna Perłowej Pijalni Piwa.
  • Menu świąteczne oraz sylwestrowe dostępne jest w Chapter One by Piotr Kwiatosz. W ofercie znajdziecie kapusty i grzyby, zupy, pieczone mięsa i pasztety, przystawki rybne, sałatki, coś na słono i na słodko, ryby oraz dania obiadowe. Zamówienia na Wigilię przyjmowane są do 21 grudnia, na Sylwestra do 28 grudnia. Oferta świąteczna i sylwestrowa Chapter One by Piotr Kwiatosz.

 

  • Restauracja Mandragora proponuje dania, które od lat goszczą na świątecznych stołach i wywodzą się z tradycyjnej kuchni żydowskiej. Do wyboru są dania główne oraz pieczywo. Zamówienia przyjmowane są telefonicznie. Oferta świąteczna Restauracji Żydowskiej Mandragora.

 

  • Restauracja The Olive przygotuje dla was ofertę szytą na miarę i dostosowaną do indywidualnych potrzeb. Do wyboru: zupy, dania główne oraz zimne przystawki. Oferta świąteczna Restauracji The Olive.

 

  • Resturacja Ego proponuje firmowe wigilie. Wiele wyjątkowych rarytasów na wasze stoły! Oferta ma również możliwość modyfikacji zestawów, a cena za jedną osobę to jedyne 99 PLN! Oferta świąteczna Restauracji Ego.