Miejsca Inspiracji idealne na święta i nowy rok

6 grudnia 2023

Świąteczne spotkanie, catering, a może sylwestrowa zabawa, czyli świąteczno-noworoczna oferta Miejsc Inspiracji.

Firmowa wigilia, catering z dostawą do domu, a może wystrzałowa zabawa sylwestrowa!? Miejsca Inspiracji pracują wytrwale, aby w tym świąteczno-noworocznym czasie zaspokoić nie tylko wymagające podniebienia swoich gości podczas wspólnej biesiady, ale także trafić z ofertą na ich stoły czy zaprosić na wspólne świętowanie nowego roku.

Grudzień to czas przygotowań i niemałego zabiegania dla wszystkich. W tej codziennej krzątaninie restauracje oferują swą pomoc w przygotowaniu świątecznego stołu. Jeśli więc sen z powiek spędza wam myśl o lepieniu świątecznych pierogów i uszek, zapoznajcie się z ofertą świątecznego cateringu Restauracji Mandragora, Perliczka, gdzie znajdziecie tradycyjny barszcz czerwony, karpia w dzwonkach i po żydowsku, różne rodzaje śledzi, pasztety czy kutię. Za Kulisami oprócz pozycji tradycyjnych proponuje zupę grzybową oraz zupę z karpia, filet z piersi kaczki, bigos po staropolsku czy różnego rodzaju zimne przystawki. Ciekawą propozycją na słodko może być natomiast brownie gruszkowe czy piernik z powidłami w czekoladzie.

Cynamon, bakalie i mak to składniki, które muszą znaleźć się w świątecznych wypiekach. Sernik z powidłami śliwkowymi, tort makowo-kawowy, sernik baskijski czy klasyczny piernik to niektóre z ciast oferowanych przez Wytrawny Bistro, które możecie zamówić do domu.

Wszystkie Miejsca Inspiracji zapraszają na wspólne biesiadowanie, podczas rodzinnych czy firmowych „śledzików”. Klubokawiarnia Ostro w swoim menu przewidziała na tę okazję między innymi tatar ze śledzia czy karpia z pustelni. Spotkanie w wyjątkowych wnętrzach Sali Lubelskiej, która niegdyś pełniła funkcję refektarza klasztornego, oferuje Perłowa Pijalnia Piwa. Czeka na was tradycyjne menu i domowa atmosfera. Zupa cebulowa, pierogi z gęsiną i popisowy ozorek wołowy Szefa Kuchni Restauracji Ansaldo to z pewnością dania, które pozytywnie zaskoczą was smakiem. Rolada z sandacza, borowikowa z łazankami czy wegański paprykarz to jedne z wielu opcji, jakie przygotował na święta Szef Kuchni Restauracji Kulturalna.

Deser w Ostro

Po świętach przyjdzie czas na zabawę do białego rana. Restauracja Legendy Miasta zaprasza na iście magiczne spędzenie tego czasu. „Sylwester ze Sztukmistrzami” to gwarancją wspaniałej zabawy i niezapomnianych wrażeń. Do swoich klimatycznych wnętrz w sylwestrową noc zaprasza także Restauracja Za Kulisami. Na gości czekać będzie wyjątkowe menu Szefa Kuchni, a zabawa odbędzie się przy dźwiękach najpiękniejszych evergreenów muzyki rozrywkowej. Zakończyć stary rok i powitać nowy w niepowtarzalny sposób możecie w Restauracji 2PIER. Widok na zachwycającą panoramę miasta z doskonałym i eleganckim menu…czego chcieć więcej.