Miejsca Inspiracji na Wielkanoc

14 marca 2024

Świąteczne spotkanie, catering, a może sylwestrowa zabawa, czyli świąteczno-noworoczna oferta Miejsc Inspiracji.

Firmowe jajeczko czy catering z dostawą do domu? Miejsca Inspiracji robią wszystko, aby tej Wielkanocy zaspokoić nawet najbardziej wymagające podniebienia swoich gości.

Restauracji Mandragora i Perliczka mają dla was super propozycję: co powiecie na świąteczny obiad w Lany Poniedziałek? Restauracje będą czynne od 12:00!  Za Kulisami natomiast zaprasza na przedświąteczne spotkania i menu cateringowe, w którym znajdziecie przekąski, zupy, dania główne i ciasta.

Wytrawny Bistro, z racji Świąt, ma dla was szeroką paletę ciast do wyboru. Z kolei Klubokawiarnia Ostro poleca się na spotkanie jajeczkowe w grupie współpracowników lub przyjaciół. Restauracji Ansaldo zapewni wam świetne spotkania przedświąteczne i niesamowitą kartę cateringu wielkanocnego.  Restauracji Kulturalna. Legendy Miasta w ramach kiermaszu świątecznego proponują mięsa, sałatki, ciasta i dodatki. A po świętach wpadnijcie na chill do Perłowa Pijalnia Piwa albo 2PiEr.

Deser w Ostro

Zajrzyjcie do folderu Lubelskie Inspiracje Świąteczne: Wielkanoc i zainspirujcie się do przyrządzenia własnych kompozycji smakowych.